Pathauto (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Content
id: Konten

en: Remove
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: General settings
id: Pengaturan umum

en: Users
id: Anggota

en: Forums
id: Forum

en: Language neutral
id: Bahasa apa saja

en: authenticated user
id: anggota biasa

en: About
id: Tentang
