Pathauto (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Remove
kk: Өшіру

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Forums
kk: Форумдар

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: authenticated user
kk: тіркелген пайдаланушы
