Pathauto (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (152 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Node path settings
nl: Padinstellingen voor nodes.

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
nl: Standaard padpatroon (wordt toegepast op alle node-types hieronder met blanco patronen)

en: Generate aliases for all existing nodes which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen voor alle bestaande nodes die nog geen alias hebben.

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon (toegepast op alle woordenlijsten met blancopatronen hieronder)

en: Pattern for all %vocab-name paths
nl: Patroon voor alle %vocab-name paden

en: Forum path settings
nl: Padinstellingen voor forums

en: Pattern for forums and forum containers
nl: Patronen voor forums en forumcontainers

en: Generate aliases for all existing forums and forum containers which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande forums en forumcontainers die nog geen alias hebben.

en: Bulk update of forums and forum containers completed, one alias generated. | Bulk update of forums and forum containers completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van forums en forumcontainers voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van forums en forumcontainers voltooid, @count aliassen aangemaakt.

en: User path settings
nl: Padinstellingen voor gebruiker

en: Pattern for user account page paths
nl: Patroon voor gebruikeraccount-paginapaden

en: Generate aliases for all existing user account pages which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande gebruikeraccount-pagina's die nog geen alias hebben.

en: Blog path settings
nl: Instellingen voor blogpaden

en: Pattern for blog page paths
nl: Patroon voor blogpaginapaden

en: Generate aliases for all existing blog pages which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande blog-pagina's die nog geen alias hebben

en: User-tracker path settings
nl: Padinstellingen voor gebruiker-tracker

en: Pattern for user-tracker page paths
nl: Patroon voor gebruiker-tracker-paginapaden

en: Generate aliases for all existing user-tracker pages which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande gebruiker-tracker-pagina's die nog geen alias hebben.

en: Verbose
nl: Uitvoerig

en: Display alias changes (except during bulk updates).
nl: Aliaswijzigingen weergeven (uitgezonderd tijdens massale updates).

en: Replace by separator
nl: Vervang door scheidingsteken

en: Maximum alias length
nl: Maximale aliaslengte

en: Maximum component length
nl: Maximale lengte van de componenten

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is recommended. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
nl: Maximale tekstlengte van elke component in de alias (bvb.[title]). 100 wordt aanbevolen. Voor details, zie <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a>.

en: Update action
nl: Update-actie

en: Strings to Remove
nl: Te verwijderen tekenreeksen

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
nl: Verschaft een mechanisme voor modules voor het automatisch aanmaken van aliassen voor de inhoud die zij beheren.

en: Users
nl: Gebruikers

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
nl: De automatisch aangemaakte alias %original_alias conflicteert met een bestaande alias. Alias gewijzigd in %alias.

en: Double quotes "
nl: Dubbele aanhalingstekens "

en: Single quotes (apostrophe) '
nl: Enkele aanhalingstekens (apostrophe) '

en: Comma ,
nl: Komma ,

en: Period .
nl: Punt .

en: Hyphen -
nl: Koppelteken -

en: Colon :
nl: Dubbelpunt :

en: Semicolon ;
nl: Kommapunt ;

en: Pipe |
nl: Verticaal |

en: Left curly bracket {
nl: Openende accolade {

en: Left square bracket [
nl: Openende rechte haak [

en: Right curly bracket }
nl: Sluitende accolade  }

en: Right square bracket ]
nl: Sluitende rechte haak  ]

en: Equal =
nl: Gelijkheidsteken =

en: Percent %
nl: Procent %

en: Caret ^
nl: Dakje ^

en: Hash #
nl: Kardinaalteken #

en: Exclamation !
nl: Uitroepteken !

en: Left parenthesis (
nl: Openend haakje (

en: right parenthesis )
nl: Sluitend haakje )

en: Question mark ?
nl: Vraagteken ?

en: Less than <
nl: Kleiner dan <

en: Greater than >
nl: Groter dan >

en: Back slash \
nl: Backslash \

en: Bulk generate aliases for nodes that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor nodes zonder alias

en: Pattern for all @node_type paths
nl: Patroon voor alle @node_type paden

en: Bulk generation of nodes completed, one alias generated. | Bulk generation of nodes completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van nodes voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van nodes voltooid, @count aliassen aangemaakt.

en: Bulk generate forum paths
nl: Massale aanmaak van forum-paden

en: Bulk generation of terms completed, one alias generated. | Bulk generation of terms completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van termen voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van termen voltooid, @count aliassen aangemaakt.

en: Bulk generate aliases for users that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor gebruikers die nog geen alias hebben

en: Bulk generate aliases for blogs that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor blogs die nog geen alias hebben

en: Bulk generate aliases for user-tracker paths that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor gebruiker-tracker-paden die nog geen alias hebben

en: Bulk generation of users completed, one alias generated. | Bulk generation of users completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van gebruikers voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van gebruikers voltooid, @count aliassen werden aangemaakt.

en: Bulk generation of user blogs completed, one alias generated. | Bulk generation of user blogs completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van gebruiker-blogs voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van gebruiker-blogs voltooid, @count aliassen werden aangemaakt.

en: Bulk generation of user tracker pages completed, one alias generated. | Bulk generation of user tracker pages completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van gebruiker-tracker-pagina's voltooid, 1 alias aangemaakt.
nl[1]: Massale aanmaak van gebruiker-tracker-pagina's voltooid, @count aliassen werden aangemaakt.

en: Delete aliases
nl: Aliassen verwijderen

en: As [cat], but including its supercategories separated by /.
nl: Zoals [cat], maar met inbegrip van zijn supercategorieën gescheiden door /.

en: As [term], but including its supercategories separated by /.
nl: Zoals [term], maar met inbegrip van zijn supercategorieën gescheiden door /.

en: URL alias for the term.
nl: URL-alias voor de term.

en: URL alias for the parent book.
nl: URL-alias voor het parent-boek.

en: Automatic alias
nl: Automatische alias

en: Update path alias
nl: Pad-alias bijwerken

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
nl: Het teken dat wordt gebruik om woorden in titels te scheiden.  Dit zal alle spaties en leestekens vervangen.  Het gebruik van een spatie of een + karakter kan onverwachte resultaten veroorzaken.

en: Character case
nl: Letterschrijfwijze

en: Leave case the same as source token values.
nl: Laat de schrijfwijze dezelfde als de bron-token-waarden.

en: Change to lower case
nl: Zet om naar kleine letters

en: Maximum number of objects to alias in a bulk update
nl: Maximum aantal objecten om te aliassen bij een massale update

en: Maximum number of objects of a given type which should be aliased during a bulk update. The default is 50 and the recommended number depends on the speed of your server. If bulk updates "time out" or result in a "white screen" then reduce the number.
nl: Maximum aantal objecten van een gegeven type dat een alias moet krijgen bij een massale update.  De standaardwaarde is 50 en het aanbevolen aantal hangt af van de snelheid van de server. Indien de massale update een "time out" geeft of resulteert in een "blank scherm", verminder dan het aantal.

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
nl: Doe niets. Laat de oude alias intact.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
nl: Maak een nieuwe alias. Laat de bestaande alias functioneel

en: Create a new alias. Delete the old alias.
nl: Maak een nieuwe alias. Verwijder de oude alias.

en: Create a new alias. Redirect from old alias.
nl: Maak een nieuwe alias. Leid om (redirect) vanaf de oude alias.

en: Transliterate prior to creating alias
nl: Omzetting voordat de alias wordt aangemaakt

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
nl: Filtert de nieuwe alias tot enkel letters en cijfers uit de ASCII-96-set

en: Punctuation settings
nl: Leesteken-instellingen

en: No action (do not replace)
nl: Geen actie (vervang niet)

en: Internal feed alias text (leave blank to disable)
nl: Interne feed-aliastekst (leeg laten om uit te schakelen)

en: You are using the token [%token] which is not valid within the scope of tokens where you are using it.
nl: U gebruikt de token [%token], welk gebruik hier binnen dit kader niet geldig is.

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder alle aliassen. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder aliassen voor alle @label. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases now!
nl: Verwijder aliassen nu!

en: All of your path aliases have been deleted.
nl: Alle pad-aliassen werden verwijderd .

en: All of your %type path aliases have been deleted.
nl: Alle %type padaliassen werden verwijderd.

en: Bulk generation of index aliases completed, one alias generated. | Bulk generation of index aliases completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massa-aanmaak van aliassen voltooid, een alias aangemaakt.
nl[1]: Massa-aanmaak van aliassen voltooid, @count aliassen werden aangemaakt.

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type node types with blank patterns below)
nl: Standaard padpatroon voor @node_type (toegepast op alle node-types met blancopatronen hieronder)

en: Pattern for all @node_type paths in @language
nl: Patroon voor alle @node_type paden in het @language

en: Pattern for all language neutral @node_type paths
nl: Patroon voor alle taal-neutrale @node_type paden

en: Taxonomy term path settings
nl: Padinstellingen voor taxonomietermen

en: Bulk generate aliases for terms that are not aliased
nl: Genereer aliassen in bulk voor termen die nog geen alias kennen

en: Generate aliases for all existing terms which do not already have aliases.
nl: Maak aliassen aan voor alle bestaande termen die nog geen alias hebben.

en: Automated alias settings
nl: Instellingen voor automatische alias

en: authenticated user
nl: geverifieerde gebruiker

en: About
nl: Over

en: No alias
nl: Geen alias

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
nl: Er zal een alias gegenereerd worden. Als u een eigen alias wil aanmaken, moet u deze optie uitschakelen.

en: To control the format of the generated aliases, see the <a href="@pathauto">automated alias settings</a>.
nl: Om het formaat van de gegenereerde aliassen te besturen, zie de <a href="@pathauto">geautomatiseerde alias-instellingen</a>.

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
nl: Maximale lengte van aliassen om te genereren. 100 is de aanbevolen lengte. @max is de maximaal mogelijke lengte. Zie <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> voor meer informatie.

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
nl: Wat moet Pathauto doen tijdens het updaten van een bestaand inhoudsitem die al een alias heeft?

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is handled by the Transliteration module.
nl: Als een patroon bepaalde karakters bevat (zoals karakters met accenten), moet Pathauto dan proberen deze karakters om te zetten naar het ASCII-96 alfabet? De Transliteration-module voert de omzetting uit.

en: This option is disabled on your site because the Transliteration module either isn't installed, or isn't installed properly.
nl: Deze optie is op uw site uitgeschakeld, omdat de Transliteration-module niet, of niet correct, is geïnstalleerd

en: Reduce strings to letters and numbers
nl: Beperk tekenreeksen tot letters en getallen

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
nl: Woorden die uit de URL-alias moeten worden gefilterd, gescheiden door komma's. Gebruik dit niet om punctuatie te verwijderen.

en: The text to use for aliases for RSS feeds. Examples are "0/feed" (used throughout Drupal core) and "feed" (used by some contributed Drupal modules, like Views).
nl: De tekst die wordt gebruikt in aliassen van RSS-feeds. Voorbeelden zijn '0/feed' (gebruikt in de Drupal core) en 'feed' (gebruikt door uitbreidingsmodules zoals Views).

en: NOTE: This field contains potentially incorrect patterns. %name %problems.
nl: LET OP: Dit veld bevat potentieel incorrecte patronen. %name %problems.

en: Choose aliases to delete
nl: Selecteer de aliassen die verwijderd moeten worden

en: All aliases
nl: Alle aliassen

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
nl: <strong>Let op:</strong> er volgt na het klikken op de "Verwijder aliassen nu!" knop geen vraag ter bevestiging van de actie.<br /> Voor gebruik te maken van deze functie is een backup maken van de database en/of de url_alias tabel wellicht gewenst.

en: You appear to be using a "WYSIWYG" editor which can cause problems if that editor runs on the Pathauto administrative settings page. Please be sure to disable these editors for all text boxes on this page. See the "WYSIWYG Conflicts" section of the README.txt file for more information.
nl: U lijkt een 'WYSIWYG' tekstverwerker te gebruiken, deze kan problemen veroorzaken als hij op de Pathauto administratieve-instellingenpagina wordt gebruikt. Verzeker u er s.v.p. van dat de tekstverwerkers voor alle tekstvensters op deze pagina uit staan. Kijk in de "WYSIWYG-conflicten" sectie van het README.txt bestand voor meer informatie.

en: Problem token: | Problem tokens:
nl[0]: Probleemtoken:
nl[1]: Probleemtokens:

en: Pathauto could not transliterate the path, as the Transliteration module has been disabled.
nl: Pathauto kon het pad niet omzetten, omdat de Transliteration-module uitgeschakeld is.

en: Ignoring alias %alias due to existing path conflict.
nl: Alias %alias wordt genegeerd vanwege een bestaand conflict met het pad.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
nl: Alias %alias wordt genegeerd, omdat het gelijk is aan het interne pad.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias. %old_alias now redirects to %alias.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd en %old_alias vervangen. %old_alias verwijst nu door naar %alias.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd en %old_alias vervangen.

en: Created new alias %alias for %source.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd.

en: Node's Term Path
nl: Pad van term bij node

en: Node's Term Alias
nl: Alias van term bij node

en: Term Path
nl: Pad van term

en: Term Alias
nl: Alias van term

en: Book Path Alias
nl: Padalias van boeken

en: content/[node:title]
nl: inhoud/[node:title]

en: category/[vocabulary:name]/[term:catpath]
nl: categorie/[vocabulary:name]/[term:catpath]

en: users/[user:name]
nl: gebruikers/[user:name]

en: users/[user:name]/track
nl: gebruikers/[user:name]/track

en: User contact form path settings
nl: Padinstellingen van contactformulier van gebruikers

en: Pattern for the user contact form paths
nl: Patroon voor de paden van het contactformulier van de gebruiker

en: users/[user:name]/contact
nl: gebruikers/[user:name]/contact

en: Bulk generate aliases for user contact form paths that are not aliased
nl: Massale aanmaak van aliassen voor paden van contactformulieren van gebruikers die nog niet voorzien zijn van een alias

en: Generate aliases for all existing user contact form pages which do not already have aliases.
nl: Aanmaak van aliassen voor alle bestaande contactformulierpagina's van gebruikers die nog geen alias hebben.

en: Bulk generation of contact pages completed, one alias generated. | Bulk generation of contact pages completed, @count aliases generated.
nl[0]: Massale aanmaak van contactpagina's afgerond. Eén alias is gegenereerd.
nl[1]: Massale aanmaak van contactpagina's afgerond. @count aliassen zijn gegenereerd.

en: Maximum alias and component length
nl: Maximale alias- en componentlengte

en: Administer pathauto
nl: Pathauto beheren

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
nl: Sta een gebruiker toe om patronen voor geautomatiseerde aliassen in te stellen en URL-aliassen massaal te verwijderen.

en: Notify of Path Changes
nl: Aanpassingen van paden melden

en: Determines whether or not users are notified.
nl: Bepaalt of gebruikers wel of niet genotificeerd worden.

en: User blogs
nl: Gebruikersblogs

en: Vocabularies and terms
nl: Woordenlijsten en termen
