Pathauto (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Remove
sl: Odstrani

en: Settings
sl: Nastavitve

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Users
sl: Uporabniki

en: Forums
sl: Forumi

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: authenticated user
sl: prijavljen uporabnik

en: About
sl: O modulu
