Pathauto (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Content
th: เนื้อหา

en: Remove
th: เอาออก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Users
th: ผู้ใช้

en: Forums
th: กระดานสนทนา

en: Language neutral
th: ไม่ขึ้นกับภาษา

en: authenticated user
th: สมาชิก

en: About
th: เกี่ยวกับ
