Pathauto (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Remove
lv: Izņemt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Update
lv: Atjaunot

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: Users
lv: Lietotāji

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Forums
lv: Forumi

en: Comma ,
lv: Komats ,

en: Period .
lv: Punkts .

en: Hyphen -
lv: Domzīme -

en: Colon :
lv: Kols :

en: Plus +
lv: Pluss +

en: Percent %
lv: Procenti %

en: Greater than >
lv: Lielāks par >

en: About
lv: Par

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: Administer pathauto
lv: Administrēt pathauto

en: Determines whether or not users are notified.
lv: Nosaka vai lietotājiem tiek vai netiek ziņots.
