Pathauto (7.x-1.0-rc1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Settings
bs: Postavke

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Users
bs: Korisnici

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Forums
bs: Forumi

en: URL path settings
bs: Postavke za URL putanje
