Pathauto (7.x-1.0-rc1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Forums
dz: གྲོས་གནས་ཚུ་

en: URL path settings
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་འགྲུལ་ལམ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།
