Pathauto (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (53 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Update
eu: Eguneratu

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Taxonomy terms
eu: Taxonomia terminoak

en: Verbose
eu: Xehetasuna

en: Update action
eu: Eguneratu ekintza

en: Strings to Remove
eu: Ezabatzeko kateak

en: administer pathauto
eu: pathauto kudeatu

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Forums
eu: Foroak

en: URL path settings
eu: URL bide-izenaren ezarpenak

en: Comma ,
eu: Koma ,

en: Period .
eu: Puntua .

en: Hyphen -
eu: Marratxoa -

en: Underscore _
eu: Azpimarra _

en: Colon :
eu: Puntu bi :

en: Semicolon ;
eu: Puntu eta koma ;

en: Left curly bracket {
eu: Ezker giltza {

en: Left square bracket [
eu: Ezker kortxetea [

en: Right curly bracket }
eu: Eskuin giltza }

en: Right square bracket ]
eu: Eskuin kortxetea ]

en: Equal =
eu: Berdin =

en: Asterisk *
eu: Izartxoa *

en: Percent %
eu: Ehunekoa %

en: Dollar $
eu: Dolar $

en: At @
eu: Arroba @

en: Exclamation !
eu: Harridura-ikurra !

en: Tilde ~
eu: Tildea ~

en: Left parenthesis (
eu: Ezker parentesia (

en: Question mark ?
eu: Galdera ikurra?

en: Less than <
eu: Txikiagoa <

en: Greater than >
eu: Handiagoa >

en: Delete aliases
eu: Ezabatu ezizenak

en: Automatic alias
eu: Ezizen automatikoak

en: Create a new alias. Delete the old alias.
eu: Ezizen berria sortu. Ezabatu ezizen zaharra.

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
eu: Ezabatu ezizen guztiak. Ezabatuko diren ezizen kopurua: %count.

en: Delete aliases now!
eu: Ezabatu ezizenak orain!

en: About
eu: (r)i buruz

en: Patterns
eu: Ereduak

en: No alias
eu: Alias-ik ez

en: Choose aliases to delete
eu: Aukeratu ezabatzeko ezizenak

en: All aliases
eu: Ezizen guztiak

en: Administer pathauto
eu: Pathauto kudeatu

en: User blogs
eu: Erabiltzaileen blog-ak

en: Node paths
eu: Nodoren bide-izenak

en: language neutral
eu: Hizkuntza neutrala

en: User paths
eu: Erabiltzailearen bide-izenak

en: Blog paths
eu: Bloraren bide-izenak

en: Update URL alias
eu: Eguneratu URL ezizenak

en: Content paths
eu: Edukiaren bideak (paths)
