Pathauto (7.x-1.0-rc1) - en to gl translation catalogue (49 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Remove
gl: Quitar

en: Settings
gl: Axustes

en: Update
gl: Actualizar

en: Separator
gl: Separador

en: Taxonomy terms
gl: Termos de taxonomía

en: Default path pattern (applies to all node types with blank patterns below)
gl: Patrón predefinido de ruta (aplícase a todos os nodos que teñan os seus patróns sen especificar máis abaixo).

en: Pattern for all %vocab-name paths
gl: Patrón para todas as rutas %vocab-name

en: Verbose
gl: Detallado

en: Maximum alias length
gl: Lonxitude máxima do alias

en: Maximum component length
gl: Lonxitude máxima do componente

en: Update action
gl: Actualizar acción.

en: Strings to Remove
gl: Textos a borrar

en: administer pathauto
gl: administrar alias de URL automáticos

en: Users
gl: Usuarios

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Forums
gl: Foros

en: URL path settings
gl: Axustes de ruta URL

en: Comma ,
gl: Coma ,

en: Hyphen -
gl: Guión -

en: Underscore _
gl: Guión baixo _

en: Colon :
gl: Dous puntos :

en: Semicolon ;
gl: Punto e coma ;

en: Pipe |
gl: Canalización |

en: Plus +
gl: Mais +

en: Equal =
gl: Igual =

en: Asterisk *
gl: Asterisco *

en: Percent %
gl: Porcentaxe %

en: Dollar $
gl: Dolar $

en: Left parenthesis (
gl: Paréntesis esquerdo (

en: Question mark ?
gl: Signo de interrogación ?

en: Less than <
gl: Menor que <

en: Greater than >
gl: Maior que >

en: Automatic alias
gl: Alias automático de ruta

en: Change to lower case
gl: Cambiar a minúsculas

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
gl: Non facer nada. Deixar o alias vello intacto.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
gl: Crear un novo alias. Deixar o alias existente funcionando.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
gl: Cear un novo alias. Borrar o anterior alias.

en: Transliterate prior to creating alias
gl: Transliterar antes de crear o alias

en: Delete aliases now!
gl: Borrar os alias agora!

en: All of your path aliases have been deleted.
gl: Todos os teus alias de ruta foron eliminados.

en: About
gl: Información

en: Patterns
gl: Patróns

en: No alias
gl: Sen alias

en: An alias will be generated for you. If you wish to create your own alias below, uncheck this option.
gl: Un alias se xenera automáticamente. Se desexa crear o seu propio alias a continuación, desactive esta opción.

en: Administer pathauto
gl: Administrar alias de URL automáticos

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
gl: Permite a un usuario configurar patróns de alias, así como crear ou eliminar os alias de URL de forma masiva.

en: Update URL alias
gl: Actualizar alias da URL

en: Bulk update
gl: Actualización masiva
