Pathauto (7.x-1.0-rc1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Remove
gu: લોપ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Separator
gu: વિભાજક

en: Users
gu: વપરાશકર્તાઓ

en: Forums
gu: સામુદાયિક ચર્ચા મંચ

en: About
gu: વિશે
