Pathauto (7.x-1.0-rc1) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Taxonomy terms
ku: واژەکانی پۆلێن

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Forums
ku: سەکۆکان

en: About
ku: دەربارە

en: Alias: @alias
ku: نازناو: @alias

en: No alias
ku: نازناو نییە
