Pathauto (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Remove
mn: Устгах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Forums
mn: Хэлэлцүүлгүүд
