Pathauto (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Settings
ast: Preferencies

en: Update
ast: Anovar

en: Taxonomy terms
ast: Taxonomía de los términos

en: Users
ast: Usuarios
