Pathauto (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Remove
bg: Премахни

en: Settings
bg: Настройки

en: Update
bg: Промени

en: Taxonomy terms
bg: Термин на таксономията

en: Users
bg: Потребители

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Forums
bg: Форуми

en: URL path settings
bg: URL псевдоними

en: Alias: @alias
bg: Синоним: @alias

en: No alias
bg: Липсва синоним

en: Ampersand
bg: Амперсанд
