Pathauto (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Remove
ps: لركول

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Users
ps: غړي

en: Forums
ps: هجره (بحث فورمونه)

en: About
ps: په اړه
