Pathauto Entity (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Update
uk: Оновити

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: URL path settings
uk: Налаштування шляху URL

en: Entities
uk: Сутності

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
uk: Оберіть типи несинонімізованих шляхів, для яких генеруватимуться синоніми URL

en: Bulk updating URL aliases
uk: Пакетне оновлення синонімів URL

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
uk: Вкажіть необов'язкову іншу URL-адресу, через яку можна отримати доступ до матеріалу. Наприклад, вкажіть "about" для сторінки з інформацією про сайт. Використовуйте відносний шлях і не додавайти в кінці похилу риску, бо тоді URL-синонім не працюватиме.

en: Path module form elements
uk: Елементи форми модуля Шлях

en: !entity_type paths
uk: Шляхи !entity_type
