Pathauto Entity (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Update
et: Uuenda

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: URL alias
et: URL-i alias

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: Entities
et: Olemid

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
et: Soovi korral võib määrata alternatiivse URL aadresssi, millelt seda sisu näeb. Näiteks "kontakt" kontaktide lehe jaoks. Alias peab olema suhteline asukoht ning selle lõpus ei tohi olla kaldkriipsu, muidu alias ei tööta.
