Pathauto Entity (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Update
lt: Atnaujinti

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Entities
lt: Esybės

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
lt: Pasirinkite kelio tipus be pervadinimų, kuriems norite sugeneruoti URL pervadinimus.

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
lt: Galite nurodyti kitokį URL kuriuo bus pasiekiamas šis turinys. Pavyzdžiui įrašykite "Apie mus" kai kuriate puslapį apie save. Naudokite reliatyvų kelią ir neįveskite įžambių brūkšnių kitaip URL kelias neveiks.

en: Path module form elements
lt: Path modulio formų elementai
