Pathauto i18n Taxonomy (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Pattern for all %vocab-name paths
ca: Patró per a tots els camins de @vocab-name

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Updated alias for term @tid.
ca: S'ha actualitzat l'àlies del terme @tid.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
ca[0]: S'ha actualitzat l'àlies d'URL d'un terme.
ca[1]: S'han actualitzat els alies d'URL de @count termes.

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
ca: Una matriu de tots els termes pares, començant per l'arrel.
