Pathauto i18n Taxonomy (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Pattern for all %vocab-name paths
es: Patrón para todas las rutas %vocab-name

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Updated alias for term @tid.
es: Alias actualizado para el término @tid.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
es[0]: Alias de URL actualizado para 1 término.
es[1]: Alias de URL actualizado para @count términos.

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
es: Matriz de los padres del término, a partir de la raíz.
