Pathauto i18n Taxonomy (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Pattern for all %vocab-name paths
fi: Sisältöpolku sanastolle %vocab-name

en: Multilingual
fi: Monikielinen

en: Updated alias for term @tid.
fi: Päivitettiin alias termille @tid.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
fi[0]: Päivitettiin alias 1 termille.
fi[1]: Päivitettiin alias @count termeille.

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
fi: Luokittelutermin isäntien nimet arrayna juuresta alkaen.
