Pathauto i18n Taxonomy (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Pattern for all %vocab-name paths
pl: Wzór dla wszystkich adresów %vocab-name

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Updated alias for term @tid.
pl: Zaktualizowano ścieżki dla terminu @tid.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
pl[0]: Zaktualizowano alias URL 1 terminu.
pl[1]: Zaktualizowano aliasy URL @count terminów.
pl[2]: Zaktualizowano aliasy URL @count terminów.

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
pl: Tablica wszystkich elementów nadrzędnych terminu, poczynając od poziomu podstawowego.
