Pathauto i18n Taxonomy (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Pattern for all %vocab-name paths
sv: Mönster för alla sökvägar till %vocab-name

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Updated alias for term @tid.
sv: Uppdaterade alias för term @tid.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
sv[0]: Uppdaterade URL-alias för 1 term.
sv[1]: Uppdaterade URL-alias för @count termer.

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
sv: En array med alla ovanliggande termer, med början i roten.
