Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: File name
be: Імя файла
