Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Options
bg: Параметри

en: Upload file
bg: Качи файл
