Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང
