Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Description
de: Beschreibung

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: View
de: Ansicht

en: Path
de: Pfad

en: Options
de: Optionen

en: File name
de: Dateiname

en: Upload file
de: Datei hochladen

en: Confirm Delete
de: Löschen bestätigen

en: File Name
de: Dateiname

en: Edit file
de: Datei bearbeiten

en: Delete file
de: Datei löschen

en: URL Path
de: URL-Pfad
