Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Options
et: Valikud

en: File name
et: Faili nimi

en: Upload file
et: Lae fail üles
