Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: File name
eu: Fitxategiaren izena
