Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Enabled
fr: Activé

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Save
fr: Enregistrer

en: View
fr: Voir

en: Path
fr: Chemin

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: File name
fr: Nom du fichier

en: Upload file
fr: Transférer le fichier

en: File Name
fr: Nom du fichier

en: Edit file
fr: Modifier le fichier
