Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Path
hi: मार्ग

en: ID
hi: आईडी

en: Options
hi: विकल्प

en: File name
hi: फ़ाइल का नाम
