Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Options
hr: Opcije

en: File name
hr: Naziv datoteke
