Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: File name
hy: Ֆայլի անունը
