Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Enabled
ja: 有効

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: Options
ja: オプション

en: File name
ja: ファイル名

en: Upload file
ja: ファイルのアップロード
