Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Options
km: ជម្រើស

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ
