Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग
