Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Path
oc: Camin

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Options
oc: Opcions

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Upload file
oc: Transferir lo fichièr
