Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
