Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Options
pl: Opcje

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Upload file
pl: Wyślij plik

en: File Name
pl: Nazwa pliku
