Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند
