Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Path
ru: Путь

en: Options
ru: Опции

en: File name
ru: Имя файла

en: Upload file
ru: Загрузить файл

en: Confirm Delete
ru: Подтвердить удаление

en: File Name
ru: Имя файла

en: Edit file
ru: Редактирование файла
