Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Options
sl: Možnosti
