Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni
