Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД
