Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: Options
te: ఎంపికలు
