Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก
