Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Options
ug: تاللاشلار

en: File name
ug: ھۆججەت نامى
