Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Options
uk: Опції

en: File name
uk: Назва файла

en: Upload file
uk: Відвантажити файл

en: Confirm Delete
uk: Підтвердити видалення

en: File Name
uk: Назва файлу

en: Edit file
uk: Редагувати файл

en: Delete file
uk: Видалити файл
