Pathed files (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Path
vi: Đường dẫn

en: ID
vi: Mã

en: Options
vi: Tùy chọn

en: File name
vi: Tên tập tin

en: Upload file
vi: Tải tập tin lên

en: File Name
vi: Tên tập tin

en: Edit file
vi: Sửa tệp
